Menu
+48 883 982 668

03/23 – Elewacja

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad elewacją jednej z najpiękniejszych kamienic w mieście. Elewacja Rosette Residence jest zachowana w stylu neorenesansu francuskiego i charakteryzuje się pięknymi zdobieniami oraz szczegółową rzeźbą. Jest to styl, który w XIX wieku cieszył się ogromnym zainteresowaniem we Francji i szybko zyskał popularność na całym świecie.

W pracę nad elewacją Rosette Residence zaangażowani są doświadczeni konserwatorzy zabytków, którzy wykorzystują najnowocześniejsze technologie i metody. Na miejscu znajdują się już rusztowania, co pozwala na bezpieczne i dokładne przeprowadzenie prac.

Dzięki rewitalizacji elewacja kamienicy Rosette Residence będzie prezentować się jeszcze piękniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do ochrony dziedzictwa kulturowego naszego miasta i zachowania wspaniałych zabytków dla przyszłych pokoleń.

Już wkrótce kolejna relacja z postępu prac prowadzonych nad zabytkową kamienicą Rosette Residence. Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem i zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

rosette.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone